Profil spoločnosti

Spoločnosť BALÍK, s.r.o. bola založená v roku 2006. Od svojho vzniku až do súčasnosti sa zaoberá predajom obalových materiálov a baliacej techniky (viac v sekcii produkty).

Našou devízou je individuálny prístup k zákazníkom. Cieľom je poskytovanie komplexných služieb, vrátane poradenstva a návrhov pri vývoji obalových materiálov. Svojim zákazníkom ponúkame nielen 16 ročné skúsenosti našich obchodníkov. Sledujeme vývoj na trhu, zaujímame sa o inovácie, ktoré sa nám úspešne darí zavádzať do praxe, aby sme dosiahli čo najefektívnejší spôsob balenia s ohľadom na úsporu finančných prostriedkov a času potrebného na proces balenia.

Našou silnou stránkou je flexibilita dodávok, overená kvalita ponúkaných produktov vďaka dlhoročnej spolupráci s výrobcami a výrobnými spoločnosťami. Medzi našich zákazníkov patria nielen veľké spoločnosti, ale aj malí a strední podnikatelia, ktorí oceňujú našu komunikatívnosť, flexibilnosť a prístup.

Filozofiou našej spoločnosti je poradenstvo, zabezpečenie a expresná dodávka kompletného sortimentu obalového materiálu na základe individuálnych potrieb a želania zákazníka.

Verím, že rozšírite rady našich spokojných zákazníkov. Teším sa na našu spoluprácu.

 

 Ing. Rastislav Krak, konateľ


© 2015 Balík s.r.o.